Кошик
151 відгук

Дослідження останніх років підтвердили теорію, що корисні бактерії, такі як пробіотики і пребіотики, які знаходяться в кисломолочних продуктах, допомагають впоратися з проблемами травлення. А сучасні тести показують, що корисні бактерії необхідні не тільки травній системі, а й проблемній шкірі.
      Вчені вважають, що бактерії, які містяться в молочних продуктах, допоможуть не тільки поліпшити травлення, але і відновити мікрофлору шкіри. Раніше для лікування шкірних захворювань, таких як акне або екзема, лікарі пропонували препарати, які знищували не тільки шкідливі, але і корисні бактерії.
      В минулому році британські фахівці почали тестувати крем, який містив пробіотики. Дослідження підтвердили, що такий крем дійсно ефективний. Виявилося, що крем з пробіотиками може боротися зі шкідливими бактеріями, не знищуючи корисні. Приклад такої косметики з йогуртом пробіотиками являється косметика з Болгарії серії Йогурт Biofresh. Завітайте в наш спеціалізований магазин косметки з Болгарії. 
     Деякі фахівці стверджують, що крем з пробіотиками допоможе не тільки здоров'ю шкіри, але і захистить її від старіння. Дослідники вважають, що корисні бактерії, підтримуючи баланс мікрофлори, зберігають достатню кількість рідини і тим самим перешкоджають процесу старіння.

     У Греції йогурт є не просто корисним для здоров'я продуктом харчування, але і визнаним косметичним засобом. Гречанки наносять йогурт – природне джерело лактози, білків, вітамінів та мінералів – беспосередньо на шкіру, щоб пом'якшити та зволожити її, і до того ж він допомагає при сонячних опіках та інших шкірних проблемах. Будьте мудріші за гречанок, купуйте вже готові косметичні засоби з Болгарії Biofresh в нашому магазині у Львові, і ви будете неперевершені. Для чого їхати в Болгарію за кремом з натуральним йогуртом, якщо ми самі привезли його вам.

серія Yoghurt of Bulgaria

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці: